Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wrocław: Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

tagi tematyczne targi mieszkaniowe zakup mieszkania
Targi mieszkaniowe
Targi mieszkaniowe

W dniach 10-11 października na wrocławskim Stadionie odbędzie się druga edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie czy dom we Wrocławiu i okolicy.

Na zainteresowanych czeka blisko 70 wystawców oraz 20 niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i Centrum Bezpłatnych Porad, służących pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny. Specjaliści udzielą porad z dziedziny prawa, finansów czy podatków. Promocje i wysokie rabaty zapowiadane są we wszystkich targowych stoiskach. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości. Na pierwszych zwiedzających czekać będą miłe niespodzianki.

Na targach deweloperzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania, gwarantują dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych każdego klienta. Zaś pośrednicy kredytowi (m.in.: Murator FINANSE, Dom Kredytowy Notus, doradza.pl) kuszą niską prowizją dla kredytu mieszkaniowego, szerokim zakresem kredytowania, długim okresem spłaty oraz krótkim czasem podjęcia decyzji kredytowej. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników, wytargować minimalną prowizję za udzielenie kredytu oraz obniżkę marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu oraz jak i co zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Wszyscy zainteresowani własnym „M” kupią je na Targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących porady czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni.

Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Nowelizacja MdM wprowadziła możliwość nabycia w ramach programu dowolnej nieruchomości mieszkalnej. Po dopłatę do kredytu w ramach programu „Mieszkanie dla młodych” mogą ubiegać się kupujący nie tylko nowe, ale też używane mieszkania, nabywcy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu oraz wkładu budowlanego do spółdzielni mieszkaniowej. Dzięki nowelizacji zwiększa się dostępność programu dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, bowiem do kredytu razem z uczestnikiem MdM mogą przystąpić inne, w tym niespokrewnione osoby.

TARGI Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Miejsce: STADION WROCŁAW, Aleja Śląska 1

Termin: 10 i 11 października 2015 (sobota-niedziela), godz. 10.00–17.00


Każda osoba odwiedzająca targi otrzyma:

  • katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic. W publikacji znajdują się informacje o lokalizacji osiedli, cenach, dostępnych metrażach mieszkań, terminach realizacji inwestycji, a także wizualizacje inwestycji i dane teleadresowe deweloperskich biur sprzedaży,
  • magazyn wnętrzarski, budowlany lub hobbistyczny wydawany przez ZPR Media

Dla uczestników targów przygotowano także konkursy z niespodziankami. Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni przedszkole Baby&Care

autor: Murator EXPO

aktualizacja: 10.09.2015

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.