Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wybierz najpiękniejszy budynek wielorodzinny. Zagłosuj w Plebiscycie „Faworyt”

tagi tematyczne Murator EXPO Nowy DOM Nowe MIESZKANIE targi mieszkaniowe
Jedna z inwestycji zgłoszonych do Plebiscytu "Faworyt"
Jedna z inwestycji zgłoszonych do Plebiscytu "Faworyt"

Podczas Tragów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 6 i 7 września 2014 roku na warszawskim Torwarze, zostanie przeprowadzony Plebiscyt Publiczności pod hasłem – „Faworyt”. Celem Plebiscytu jest wyłonienie Faworyta, czyli najpiękniejszego budynku wielorodzinnego. Organizatorem Targów i Plebiscytu jest Murator EXPO.

Plebiscyt „Faworyt” jest integralną częścią programu wydarzeń towarzyszących 47. edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Głosowanie wyłoni budynek, który targowa publiczność uzna za najpiękniejszy. Wszystkie zgłoszone do Plebiscytu budynki są prezentowane w serwisie targimieszkaniowe.pl, będą również wyświetlane na ekranie LCD podczas targów. Każdy budynek jest zaprezentowany jednakowo: widok dwóch elewacji, rzut dwóch typów mieszkań przeważających w tej inwestycji, liczba mieszkań w budynku, powierzchnia netto mieszkań, jak również informacja o lokalizacji, terminie zakończenia budowy oraz na stronie internetowej link do strony dewelopera. Można głosować tylko na jedną inwestycję deweloperską.

Głosowanie już trwa i zakończy się 7 września 2014. Wszyscy odwiedzający serwis targimieszkaniowe.pl oraz wrześniową edycję Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE wypełniają elektronicznie kupon plebiscytowy. Ogłoszenie wyników Plebiscytu i podanie do publicznej wiadomości, który budynek został „Faworytem” nastąpi 22 września 2014, na stronach serwisu targimieszkaniowe.pl


W Plebiscycie nagrodzonych zostanie czterech głosujących, którzy zaprezentują najciekawsze i najbardziej pomysłowe uzasadnienia wyboru inwestycji deweloperskiej. Można wygrać baterię zlewozmywakową ze stali szlachetnej lub roczną prenumeratę magazynu „M jak Mieszkanie”. Więcej >>

autor: Murator EXPO

aktualizacja: 29.08.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.