Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wygodne mieszkania w wygodnej lokalizacji

tagi tematyczne Kraków M-Invest Osiedle Fajny Dom
Wygodne mieszkania w wygodnej lokalizacji
Wygodne mieszkania w wygodnej lokalizacji

Ponad 900 mieszkań o wysokim standardzie czeka w Krakowie na poszukujących nowego M. Inwestycję przy ulicy Sołtysowskiej realizuje spółka deweloperska M-Invest.

Osiedle Fajny Dom zlokalizowane jest w samym sercu Czyżyn, przez co wpisuje się w ofertę mieszkań położonych w komfortowej odległości od ścisłego centrum miasta. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze jest to także okolica dogodnie usytuowana w stosunku do wszystkich kluczowych miejsc Krakowa.

Inwestycja powstaje na 6,5-hektarowej działce, z czego obiekty mieszkalne zajmą tylko 25% powierzchni terenu. Ciekawostką, a zarazem elementem wyróżniającym osiedle jest przepływający przez jego teren potok Łęgówka. Uzupełnieniem są liczne tereny zielone, parki oraz ścieżki rowerowe stwarzające mieszkańcom możliwość korzystania z różnych form wypoczynku.

Widok od ulicy Sołtysowskiej

Projekt obejmuje budowę 16 budynków o wysokości od 4 do 6 pięter. Inwestycja będzie realizowana w pięciu etapach. W sumie na osiedlu Fajny Dom powstanie 914 mieszkań o zróżnicowanych i najbardziej poszukiwanych metrażach (od 34 do 109 mkw.) W zależności od kondygnacji, do mieszkań przynależeć będą balkony, tarasy oraz ogródki. Cena metra kwadratowego waha się pomiędzy 5 700 zł a 6 900 zł

Plac zabaw

Patio wewnętrzne

Cały teren osiedla zostanie ogrodzony i objęty nowoczesnym systemem monitoringu. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane garaże podziemne oraz miejsca postojowe na zewnątrz budynków.
 
Termin realizacji I etapu określony jest na IV kwartał 2008 roku.

M-Invest jako pierwszy deweloper w Krakowie zdecydował się na otwarcie mieszkania pokazowego, dzięki czemu od 28 czerwca zainteresowani mogą sami ocenić atrakcyjność wykończenia, wygodny układ mieszkań, jak również zalety rekreacyjno-krajoznawcze dzielnicy.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.