Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

„Wynajmij i kup” - nowość na rynku mieszkaniowym!

tagi tematyczne kredyt mieszkaniowy zakup mieszkania

Na rynku mieszkaniowym pojawiła się specjalna oferta skierowana do osób, które mają trudności z zakupem własnego mieszkania

Na warszawskim rynku mieszkaniowym pojawiła się spektakularna oferta skierowana do osób, których w obecnej sytuacji nie stać na zakup mieszkania, a z drugiej strony dla osób, które nie mogą uzyskać kredytu mieszkaniowego lub dla osób dla których obecnie kredyt jest zbyt drogi. Propozycja ta polega na tym, że podpisując umowę z deweloperem na zakup mieszkania klient wpłaca 15% ceny, a następnie przez okres maksymalnie dwóch lat (liczony od odbioru kluczy), ponosi co miesiąc koszty najmu lokalu (w wysokości 1000 złotych). W tym okresie klient zobowiązany jest do wpłaty pozostałej wartości lokalu. Dodatkowym atutem takiej oferty jest wykończenie mieszkania pod klucz w podwyższonym standardzie po indywidualnej konsultacji klienta z architektem. Do każdego lokalu przynależne jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Więcej szczegółów u Doradców Murator Finanse: tel. 22 6615757

autor: źródło: Murator Finanse

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.