Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Z dala od szarości blokowisk

tagi tematyczne Brzozowa Aleja Jaworowe Wzgórze Klonowa Aleja Kosakowo Lublin Łódź mieszkanie Osiedle Platany Świerkowa Aleja Topolowe Zacisze Warszawa Zamość
Z dala od szarości blokowisk
Z dala od szarości blokowisk

Osiedla mieszkaniowe nie muszą kojarzyć się ze skupiskiem szarych bloków czy zasłaniającymi widok z okna wieżowcami z wielkiej płyty. W serwisie prezentujemy inwestycje, które kuszą możliwością zamieszkania wśród zieleni i obiecują odpoczynek w zaciszu własnego M.

Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.  

Jaworowe Wzgórze, Kosakowo
Inwestycja na szczycie Kępy Oksywskiej – wzniesienia na wybrzeżu Zatoki Puckiej, z którego rozciąga się widok na morze. Projekt przewiduje 166 domów o powierzchni od 160 do 250 mkw., w zabudowie bliźniaczej i wolno stojącej. Mieszkańcy będą mieli dostęp do siłowni, internetu, placu zabaw dla dzieci. Termin realizacji pierwszego etapu – grudzień 2008 r.

Klonowa Aleja, Warszawa-Targówek
Osiedle czteropiętrowych domów położonych wśród klonowych alejek, w okolicach Parku Leśnego Bródno. W ofercie 283 apartamenty i mieszkania o powierzchni 36–122 mkw., wszystkie z ogródkami lub balkonami i tarasami. Całodobowa ochrona i monitoring. Termin realizacji – III kwartał 2009 r.

Topolowe Zacisze, Lublin
Inwestycja na osiedlu Nowy Świat, wyróżniająca się nowoczesną architekturą. Powierzchnia mieszkań od 35 do 72 mkw., garaże, miejsca parkingowe. Na terenie osiedla dużo zieleni, alejki spacerowe, plac zabaw. Termin realizacji – III kwartał 2008 r.

Brzozowa Aleja, Łódź
Osiedle domów jednorodzinnych i apartamentowych o metrażu od 72 do 144 mkw. Drewniane elementy elewacji, brukowe uliczki oraz stylizowane oświetlenie nadadzą Brzozowej Alei parkowy charakter i podkreślą wysoki standard jej wykonania. Oferta dla osób ceniących spokój i ciszę, pragnących zamieszkać w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów. Termin realizacji – IV kwartał 2009 r.

Osiedle Platany, Warszawa-Ursus
Inwestycja usytuowana na pograniczu Włoch i Ursusa. Składa się na nią 308 mieszkań o powierzchni od 27 do 90 mkw. Każdy z trzech budynków wyposażony będzie w nowoczesne cichobieżne windy, monitoring oraz podziemny garaż. Termin realizacji – IV kwartał 2008 r.

Świerkowa Aleja, Zamość
Osiedle będzie położone w części Zamościa zwanej Nowe Miasto, nieopodal rzeki Łabuńki. Bezpieczeństwo zapewni ogrodzenie z bramą wjazdową sterowaną elektronicznym pilotem. Dodatkowo teren będzie zaopatrzony w elektroniczny system monitorowania. Mieszkania o metrażu od 33 do 73 mkw. Termin realizacji – koniec marca 2009 r.

 

autor: opracował: mt

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.