Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zakończenie prac konstrukcyjnych w Platinum Towers

tagi tematyczne apartamenty Atlas Estates Platinum Towers Warszawa
Zakończenie prac konstrukcyjnych w Platinum Towers
Zakończenie prac konstrukcyjnych w Platinum Towers

Platinum Towers to sztandarowa inwestycja firmy Atlas Estates. Pierwsze apartamenty zostaną oddane do użytku mieszkańców jeszcze w 2009 roku.

5 lutego 2009 r., po blisko dwóch latach od rozpoczęcia budowy, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na dwóch dwudziestodwupiętrowych wieżach Platinum Towers, jednej z najważniejszych inwestycji Atlas Estates. Zakończenie prac konstrukcyjnych jest istotnym etapem w realizacji tego projektu, który znacząco przybliża do przekazania apartamentów ich mieszkańcom. W kolejnych etapach realizacji tego projektu zostaną wykonane m.in. instalacje i prace wykończeniowe wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Spółka do 30 września 2009 r. zamierza wystąpić z wnioskiem o pozwolenie na użytkowanie. Termin przekazania mieszkań właścicielom zaplanowano na przełom 2009 i 2010 roku.

Inwestycja Platinum Towers jest częścią ekskluzywnego kompleksu apartamentowo-biurowo-hotelowego, usytuowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w Warszawie. Na dwudziestu jeden piętrach zaprojektowano 387 apartamentów o powierzchni od 37 do 100 mkw. W części parterowej budynku przewidziano 2 300 mkw. powierzchni na lokale usługowo-handlowe.  Na dwóch ostatnich piętrach zaprojektowane zostały przestronne penthousy o powierzchni od 147 do 216 mkw. z dużymi tarasami bądź ogrodami zimowymi. Mieszkańcy luksusowych apartamentów będą mieli dodatkowo do dyspozycji wiele udogodnień dostępnych jedynie w pięciogwiazdkowych hotelach.  Na parterze budynków znajdą się przestrzenne recepcje o wysokości 9 metrów. Ponadto, budynek będzie strzeżony i monitorowany. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cztery w pełni skomputeryzowane windy w każdej z wież. Do dyspozycji mieszkańców oraz pozostałych użytkowników kompleksu będzie największy w Warszawie 3-kondygnacyjny parking.

autor: opracował: as

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.