Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zakończono budowę Osiedla Leśnego. Nowe mieszkania na Bemowie

tagi tematyczne Acciona Nieruchomości Bemowo mieszkania Osiedle Leśne Warszawa
Zakończono budowę Osiedla Leśnego
Zakończono budowę Osiedla Leśnego

Acciona Nieruchomości ukończyła budowę Osiedla Leśnego, za które została nagrodzona Medalem Europejskim. Nagroda ta przyznawana jest przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny dla firm, których wyroby lub usługi, spełniają standardy europejskie. Organizatorzy docenili dobrą integrację osiedla ze środowiskiem naturalnym.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. XVIII edycja Medalu Europejskiego odbyła się 3 kwietnia 2009 roku.

Osiedle Leśne położone jest w zielonej części Bemowa, między ulicami Księcia Bolesława, Widawską a Obrońców Tobruku. Zakończenie piątego, ostatniego etapu nastąpiło w kwietniu 2009 roku. Cztery wcześniejsze etapy osiedla zostały już oddane do użytku.

Działka, na której wybudowano domy, sąsiaduje bezpośrednio z  parkiem Fort Bema. Cały, pięcioetapowy  projekt osiedla, którego budowa rozpoczęła się w 2003 roku obejmuje 15 budynków, łącznie 823 mieszkania o powierzchni od 32 do 202 mkw. W ostatnim etapie realizacji osiedla powstały 2 budynki ze 109 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu - od 32 do 167 mkw. Aktualnie w sprzedaży znajduje się ostatnie 25 mieszkań.

Na osiedlu Leśnym powstały przede wszystkim mieszkania 2- i 3-pokojowe, ale są też kawalerki oraz 4- i 5-pokojowe apartamenty. Tarasy, balkony i ogródki były wliczone w cenę mieszkania. Do każdego lokalu przewidziano miejsce postojowe w garażu podziemnym. Można też było wykupić miejsce postojowe w zewnętrznym garażu usytuowanym na terenie inwestycji. Osiedle jest chronione całodobowo. Bloki mają od 3 do 5 pięter i są wkomponowane w otaczającą zieleń, a wewnątrz każdego z nich znajduje się patio. Na parterze jednego z budynków powstanie przedszkole publiczne (obecnie  w lokalu trwają prace wykończeniowe).

Deweloper zapewnia, że osiedle spełnia standardy europejskie, dzięki zastosowaniu rozwiązań sprzyjających ochronie środowiska (oszczędność energii i wody).

Lokalizacja w dzielnicy Bemowo zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, takiej jak: szkoły, przedszkola, ośrodki rozrywki i rekreacji oraz centra handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Leśnego znajduje się zabytkowa fortyfikacja - XIX-wieczny Fort Bema, który jest otoczony parkiem.

autor: opracował: ak
źródło: Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.