Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zakończono kolejny etap budowy inwestycji Grazioso Apartamenty w Warszawie

tagi tematyczne apartamenty w Warszawie Eko-Park Grazioso Apartamenty
Warszawa: Grazioso Apartamenty - część osiedla Eko-Park
Warszawa: Grazioso Apartamenty - część osiedla Eko-Park

Projekt Grazioso Apartamenty w Warszawie na Mokotowie osiągnął stan surowy zamknięty. Inwestycja realizowana jest na terenie o powierzchni 1 ha i jest już ostatnim etapem osiedla Eko-Park. Zakończenie budowy całego osiedla nastąpi w połowie 2013 roku.

Aktualnie w Grazioso Apartamenty trwają prace wykończeniowe części wspólnych (holle, klatki schodowe) i elewacji. We wszystkich apartamentach znajdują się już okna, instalacje elektryczne i sanitarne, tynki oraz wylewki.

Mieszkania na Mokotowie. Ogłoszenia

W trzech budynkach składających się na kompleks Grazioso Apartamenty przewidziano łącznie 158 lokali o metrażu od 53 do 187 m2, dominują przestronne 3-pokojowe mieszkania. W ofercie dostępne są również mniejsze 2-pokojowe lokale oraz 4- i 5-pokojowe apartamenty. Mieszkania na ostatnim piętrze mają przestronne tarasy, a lokale na parterze ogródki. Do każdego z apartamentów przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu. Lokale sprzedawane są w standardzie deweloperskim.

Grazioso Apartamenty: mieszkania na Mokotowie
Grazioso Apartamenty: mieszkania na Mokotowie
fot.: Eko-Park S.A.
Warszawa: Grazioso Apartamenty - część osiedla Eko-Park
Warszawa: Grazioso Apartamenty - część osiedla Eko-Park
fot.: Eko-Park

Projekt Grazioso Apartamenty powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. (autorzy wcześniejszych projektów mieszkaniowych Eko-Park). Cechuje go najwyższy standard wykończenia i dbałość o każdy detal. Generalnym wykonawcą jest firma RE-Bau.

Osiedle Eko-Park, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jest uważane za jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w stolicy. Na terenie osiedla znajduje się 11 kompleksów rezydencji o unikatowej architekturze, spójnych zarówno urbanistycznie, jak i stylistycznie.

autor: Źródło: Reputation Managers

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.