Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zakończono realizację osiedla Bronowice Residence w Krakowie

tagi tematyczne Atal Bronowice Residence deweloper mieszkania Kraków
Bronowice Residence - mieszkania, Kraków
Bronowice Residence - mieszkania, Kraków

ATAL S.A. zakończył realizację willowego osiedla Bronowice Residence. Inwestycja, której wartość szacowana jest na 59 mln zł, otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Deweloper sprzedał już 80 proc. mieszkań.

Bronowice Residence - mieszkania, Kraków
Bronowice Residence - mieszkania, Kraków
fot.: Źródło: On Board Public Relations

W skład osiedla willowego Bronowice Residence wchodzą dwa zespoły budynków wielorodzinnych, w których znajduje się 139 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań. Na terenie zespołu mieszkalnego jest plac zabaw, który otoczony jest zielenią.
Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy Krakowa – Bronowice. To obfitujący w zieleń rejon, który dzięki sąsiedztwu Ojcowskiego Parku Narodowego stwarza dobre warunki do rekreacji i wypoczynku. W pobliżu osiedla są centra handlowo-usługowe.  Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Niedaleko przebiega trasa krajowa nr 7 i autostrady A4, które zapewniają dogodne połączenie z trasami wyjazdowymi w kierunku Warszawy, Katowic i Wrocławia, a także międzynarodowego lotniska Kraków Balice.
Deweloper oferuje wykończenie mieszkań w cenie 100 zł za mkw. Dostępne są również wykończone mieszkania w cenie 6600 zł brutto za mkw.


Apartament na Starym Mieście w Krakowie
Mieszkanie w Krakowie podzielone na dwa niezależne, w pełni wyposażone apartamenty. Każdy apartament z łazienką i aneksem kuchennym. Atrakcyjna lokalizacja - przy ulicy Zyblikiewicza, w sercu Krakowa.

autor: Źródło: On Board Public Relations

aktualizacja: 10.08.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.