Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zakończono stan surowy zamknięty apartamentowca Dune

tagi tematyczne apartamenty nad morzem apartamenty wakacyjne Dune Mielno Mielno Holding – Firmus Group
Aapartamentowiec Dune w Mielnie - stan surowy zamknięty
Aapartamentowiec Dune w Mielnie - stan surowy zamknięty

Firma Mielno Holding – Firmus Group kończy budowę apartamentowca Dune w Mielnie nad morzem. Pozostały jeszcze prace przy elewacji i wykończeniu wnętrz. Budynek będzie gotowy do odbioru na początku 2013 roku.  


Dune powstaje w Mielnie, przy samej plaży na wydmie w otoczeniu lasu sosnowego. W drugiej połowie października 2012 r. inwestycja osiągnęłą stan surowy zamknięty. Zakończono najtrudniejsze prace montażowe na najwyższej kondygnacji, gdzie znajdują się w większości przeszklone penthousy. – W odróżnieniu od okien rozwierno-uchylnych z niższych kondygnacji, okna na ostatniej kondygnacji są podnoszono-przesuwne i pomimo swoich dużych gabarytów muszą spełniać wysokie wymagania związane z  izolacją cieplną, wiatroszczelnością i antykorozyjnością. Wymiary największych skrzydeł podnoszono-przesuwnych dochodzą do 2 m szerokości przy 3 m wysokości i zapewniają panoramiczny widok na Morze Bałtyckie oraz plażę – mówi Damian Kroc, project manager z Gleeds, firmy zarządzającej przebiegiem procesu budowlanego.

Czytaj też: Nowe apartamenty nad morzem. Rezydencja Park II na ukończeniu

Aapartamentowiec Dune w Mielnie - stan surowy zamknięty
fot.: Mielno Holding – Firmus Group
Aapartamentowiec Dune w Mielnie - stan surowy zamknięty
fot.: Mielno Holding – Firmus Group
Luksusowy apartamentowiec Dune w Mielnie
fot.: Mielno Holding – Firmus Group
Luksusowy apartamentowiec Dune w Mielnie
fot.: Mielno Holding – Firmus Group


Do ukończenia budynku pozostał jeszcze montaż elewacji, wstawienie drzwi wewnętrznych, a także wykończenia wnętrz i basenów. W budynku zamontowano już windy, a na zewnątrz trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu.

Apartamentowiec Dune będzie miał dwa zewnętrzne baseny do dyspozycji mieszkańców, które połączone będą z tarasem widokowym prowadzącym do całorocznej kawiarni. Z kawiarni, której okna wychodzą na Morze Bałtyckie, będą mogli korzystać wszyscy plażowicze i turyści.

Wartość inwestycji wynosi ok. 52 mln zł. Ceny apartamentów wahają się od 9500 do 15000 zł za mkw. – wszystkie są wykończone pod klucz. Apartamenty w Dune to dwu-, trzypokojowe lokale o powierzchni ok. 50-60 mkw. Wszystkie lokale typu studio o powierzchni do 30 mkw. zostały już sprzedane. Natomiast cała inwestycja jest już sprzedana w blisko 70  proc. Na ostatnim piętrze inwestycji zaplanowano najbardziej ekskluzywne apartamenty, ponad 100-metrowe penthousy. Ich designem zajęli się uznani projektanci z włoskiej pracowni Matteo Nunziati. Penthousy mają duże, ok. 250-metrowe tarasy, na których właściciele mogą zaaranżować swoją prywatną strefę relaksu.

Mielno Holding – Firmus Group odda budynek w pełni wykończony, tak by klienci mogli od razu korzystać ze swoich apartamentów. Zostaną one luksusowo wyposażone, przewidziano m.in. szwedzkie, drewniane podłogi, hiszpańską terakotę i glazurę, armaturę i ceramikę marki Roca oraz sprzęt AGD niemieckiej firmy Bosch. Wykończenie lokali jest wliczone w ich cenę.

autor: Źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 26.10.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.