Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zamieszkaj na swoim

tagi tematyczne mieszkania na sprzedaż Rodzina na swoim
Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie
Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie

Od 1 kwietnia br. obowiązują nowe wskaźniki umożliwiające staranie się o kredyt hipoteczny z dopłatą ze skarbu państwa. Wprowadzenie wyższych limitów cen spowodowało, iż wzrosła liczba mieszkań kwalifikujących się do programu.

W serwisie www.tuznajdziesz.pl można wyszukać oferty sprzedaży mieszkań oraz domów kwalifikujących się do programu. Wszystkie oferty spełniające założenia projektu "Rodzina na swoim" oznaczone są w serwisie znakiem graficznym, będącym oficjalnym logo projektu promowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

 

Toruń, kujawsko-pomorskie
Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Słoneczne Tarasy, w bliskiej odległości od toruńskiej starówki. Ciekawe i nowocześnie zaaranżowane wnętrze. Podana cena obejmuje również miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Powierzchnia 73 mkw.
Cena 440 000 PLN

 

Nowa Sól, lubuskie
Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniono okna, drzwi wewnętrzne oraz wejściowe, na podłogach zostały położone panele.  Możliwość negocjacji ceny.
Powierzchnia 72 mkw.
Cena 220 000 PLN

 

Wrocław, dolnośląskie
W pełni umeblowane, trzypokojowe mieszkanie w pobliżu ulicy Hallera. W sąsiedztwie osiedla park, sklepy, przedszkole oraz szkoła.
Powierzchnia 70 mkw.
Cena 435 000 PLN

 

Łódź, łódzkie
Mieszkanie zlokalizowane na osiedle Jagiełły, w pobliżu Parku Julianowskiego. Cena mieszkania obejmuje meble kuchenne oraz szafy typu komandor, które pozostają w przedpokoju i w jednym z mniejszych pokoi.
Powierzchnia 53 mkw.
Cena 225 000 PLN

 

Szczecin, zachodniopomorskie
Mieszkanie usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu przy ulicy Zawadzkiego. Atrakcyjna oferta ze względu na standard wykończenia, cenę oraz lokalizację nieruchomości.
Powierzchnia 55 mkw.
Cena 249 000 PLN

 

Piła, wielkopolskie
Lokal usytułowany na ostatnim piętrze w trzypiętrowym bloku na Zielonej Dolinie. W pobliżu budynku plac zabaw, rzeka oraz tereny spacerowe.
Powierzchnia 55 mkw.
Cena 259 000 PLN

 

Warszawa, mazowieckie
Dwupokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane przy ulicy Doryckiej. Na życzenie przyszłych mieszkańców możlwiość pozostawienia mebli.
Powierzchnia 49 mkw.
Cena 350 000 PLN

 

Kraków, małopolskie
Zadbane, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Cienistej. Miesięczne opłaty za mieszkanie nie są wysokie i wynoszą (przy trzech osobach zamieszkujących) tylko 163 zł. Cena do negocjacji.
Powierzchnia 60 mkw.
Cena 320 000 PLN

autor: opracował: as

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.