Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zamieszkaj na Zakrzówku

tagi tematyczne Avalon Development mieszkania Kraków Zakrzowiecka II
Zamieszkaj na Zakrzówku
Zamieszkaj na Zakrzówku

Do końca 2008 roku Avalon Development S.A. odda do użytku mieszkańców kolejną inwestycję zlokalizowaną na krakowskim Zakrzówku.

Zakrzowiecka II znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skotnickiego Rezerwatu Przyrody, pomiędzy ulicami: Tyniecką i Grota-Roweckiego, w dzielnicy Dębniki. Osiedle składa się z trzech trzykondygnacyjnych budynków oraz dwóch domków przeznaczonych dla czterech rodzin (w sumie 80 mieszkań).


Klienci mają wybór pomiędzy jedno- oraz dwupoziomowymi mieszkaniami o metrażach od 36 do 163 mkw. Cena metra kwadratowego kształtuje się na poziomie 6200-6850 zł. Na terenie osiedla zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz liczne tereny zielone. Poza walorami przyrodniczymi w okolicy znajduje się szereg obiektów rekreacyjno-sportowych, takich jak: korty tenisowe, ośrodek jeździecki, Centrum Nurkowe oraz liczne tereny wspinaczkowe. Całe osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w 3 automatyczne bramy wjazdowe.

Dogodna lokalizacja, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliskość centrum handlowego i Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego czynią tę inwestycję doskonałą dla osób pragnących zamieszkać w miejscu, które zapewni im szybki dostęp do centrum miasta, a jednocześnie umożliwi wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

Wszystkie inwestycje Spółki Avalon Development (Zakrzowiecka I, Zakrzowiecka II, Na Leszczu) realizowane są w malowniczym rejonie Skałek Twardowskiego, Rezerwatu Skotnickiego oraz Zalewu Zakrzówek.

Popularność mieszkań na Zakrzówku sprawiła, że do sprzedaży pozostało jedynie 14 z nich. Deweloper zaprasza do swojego biura przy ulicy Wenecja 3/5 w Krakowie.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.