Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zielone dachy osiedla River House. Mieszkania na Mokotowie

tagi tematyczne deweloper Warszawa Mermaid Properties mieszkania Mokotów Osiedle River House
Zielone dachy osiedla River House
Zielone dachy osiedla River House

Dachy oddanego do użytku osiedla River House już wkrótce zamienią się w piękne tereny zielone. Z myślą o tych, którzy cenią sobie kameralność i spokój, spółka Mermaid Properties wprowadziła do oferty możliwość zakupu własnego ogródka na dachu. W kompleksie mieszkaniowym na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej powstaną zielone ogrody, które mogą być wykupione przez mieszkańców, niezależnie od lokalizacji mieszkania.

Warszawskie osiedle River House znajduje się w pobliżu terenów zielonych, w sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie, Agrykoli oraz Kopca Powstania Warszawskiego. Zieleni nie brakuje także wewnątrz osiedla. Trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki składają się z 94 mieszkań o metrażu od 41 do 120 mkw. Na dachach wszystkich budynków znajdą się ogrody, o wielkości od 30 do 60 mkw. Cena za metr zieleni to 1220 zł. Właścicielem ogrodu może zostać każdy mieszkaniec River House, co w praktyce oznacza, iż lokator dowolnego piętra będzie mógł wypocząć z rodziną na łonie natury, nie opuszczając osiedla. Podczas konstruowania zielonych ogrodów deweloper Mermaid Properties zastosował technologię dachu odwróconego, zrezygnował także z wysokiej roślinności na rzecz krzewów i ziół, traw oraz bylin, by uniknąć niebezpiecznych przeciążeń. Także w tym celu tradycyjną glebę zastąpiono specjalnym substratem, unikając tym samym problemu stojącej wody.

Zielone dachy River House będą pełnić podstawową funkcję terenów zielonych - pochłaniać dwutlenek węgla i jednocześnie wydzielać tlen. Zatrzymują one ponadto zanieczyszczenia oraz chronią przed hałasem i promieniowaniem ultrafioletowym. Zieleń na dachu doskonale chroni przed upałami, które są szczególnie dokuczliwe w miastach. Z kolei zimą zielony dach zapewni izolację przed mrozem i pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu budynku. Klienci przy zakupie mieszkania w River House dostają do wyboru dwie możliwości - mieszkanie z wykończeniem lub bez. Katalog wykończeń zawiera trzy pakiety: brązowy, srebrny oraz złoty. Wybranie pierwszego nie wiąże się z dodatkowymi kosztami (jeśli klient nie korzysta z dodatkowych akcji promocyjnych), za pozostałe należy dopłacić odpowiednio 120 i 270 zł brutto za mkw. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania wg własnego projektu.

Mieszkania na Mokotowie w Warszawie

autor: źródło: Kostrzewa PR
zdjęcia: Mermaid Properties

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.