Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania Zielone Ogrody w Lesznowoli

tagi tematyczne Lesznowola Multi Hekk Nieruchomości Zielone Ogrody
Zielone Ogrody w Lesznowoli
Zielone Ogrody w Lesznowoli

Zielone Ogrody to nazwa nowego osiedla, które powstaje w podwarszawskiej Lesznowoli, u zbiegu ulic Jedności i Poprzecznej. Mieszkania można nabyć w cenie od 3 250zł za metr kwadratowy. I etap budowy zostanie zakończony w III kwartale 2008 roku.

Osiedle składać się będzie z 45 domków w niskiej, szeregowej zabudowie wykonanych z cegły ceramicznej. Deweloper oferuje dwa typy mieszkań. Na parterze budynku dostępne będą mieszkania powyżej 150 mkw. wraz z ogródkami o powierzchni około 100 mkw. Cena za metr kwadratowy wynosić będzie 3 250 zł netto. Mieszkanie dostępne będzie wraz z garażem dwustanowiskowym w cenie 8 000 zł netto. Opcjonalnie możliwe jest wykonanie przewodu spalinowego pod kominek bez wkładu (9 500 zł netto).

Na drugim piętrze znajdą się lokale dwupoziomowe o powierzchni poniżej 150 mkw. z tarasami i balkonami. Cena za metr kwadratowy tego typu mieszkania to 3 300 zł netto. Mieszkania dostępne będą wraz z garażami jednostanowiskowymi w cenie 5 000 zł netto. Koszt wykonania przewodu spalinowego pod kominek bez wkładu - 6 500 zł netto.

Inwestorem i wykonawcą jest Multi Hekk Nieruchomości, istniejący na rynku od 1990 roku. Firma specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych na terenie Piaseczna, realizowała także projekty w Poznaniu, Opolu, Szczecinie i Kluczborku.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Lesznowoli

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.