Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie
1
1
Natura Life z Garażem, mazowieckie, Łomianki, Kościelna Droga 83/85 - zdjęcie 1

Osiedle NATURA LIFE to dwanaście piętrowych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w malowniczym, cichym zakątku Łomianek w otulinie Puszczy Kampinoskiej i Doliny Wisły, blisko centrum Łomianek. W budynkach wykorzystane zostały rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania budynków.

Energooszczędne budynki budowane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań z pustaków ceramicznych Porotherm DRYFIX, ze stropami żelbetowymi monolitycznymi. Ściany z cegieł Porotherm wykazują doskonałą izolacyjność akustyczną oraz pewne zabezpieczenie przed uciążliwymi dźwiękami pochodzącymi zarówno spoza, jak i z wewnątrz budynku. Pokrycie dachu - blacha panel na rąbek.

Segmenty o powierzchni użytkowej 130 m² (z poddaszem) na działkach o powierzchni od 150 m² do 340 m², usytuowane w Łomiankach Dolnych pomiędzy ulicą Aleja Chopina i Kościelna Droga, stanowią wyjątkową ofertę dla wszystkich ceniących sobie idealne współbrzmienie spokoju natury i rytmu niedalekiego miasta.

Domy piętrowe z poddaszem użytkowym, zaprojektowane w nowoczesnej architekturze, charakteryzujące się czystą formą zarówno elewacji, wnętrz, jak i układu funkcjonalnego. W budynku wydzielono dwa apartamenty. Prowadzą do nich osobne wejścia od frontu (od strony wewnętrznej drogi dojazdowej). Każdy segment ma własne ujęcie wody i przyłącze do szamba szczelnego oraz prywatny ogródek wydzielony z części działki.

0 wyświetleń

Typ nieruchomości
domy
Powierzchnia m2:
informacja u dewelopera
Cena:
informacja u dewelopera
Cena za m2:
informacja u dewelopera
Termin realizacji:
zakończona

ul. Warszawska 189

05-092 Łomianki

tel: 22 751 53 48

zobacz więcej inwestycji tej firmy

zadaj pytanie