Oferta wynajmu
Opis oferty
Nieruchomość położona na czwartym piętrze w budynku z cegły zbudowanym w latach 70'. W mieszkaniu pozostaje pełen wyposażenie widoczne na zdjęciach. Ekspozycja okien południowo - zachodnia, dzięki czemu mieszkanie jest dobrze oświetlone zwłaszcza w drugiej części dnia. Mieszkania położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (kilkaset metrów od skrzyżowania Głogowska/Hetmańska), Bardzo blisko przystanki komunikacji miejskiej, banki, apteki.
Dodatkowe opłaty to czynsz (350 zł) oraz telewizja, internet (120 zł) + prąd, gaz. Główne atuty nieruchomości: Doskonała komunikacja z centrum, Bliskość komunikacji miejskiej. Dla kogo nieruchomość? dla młodej rodziny z dziećmi, dla singla lub rodziny bez dzieci, dla studenta. Pokój dzienny 18 m.kw, na podłodze parkiet, standard wykończenia: normalny, okna na: południe, zachód, Pokój 8 m.kw, na podłodze parkiet, standard wykończenia: normalny, okna na: południe, zachód, Kuchnia zamykana z oknem 8 m.kw, na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny, okna na: południe, zachód, Łazienka 4 m.kw, na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny, Hall 2 m.kw, na podłodze parkiet, standard wykończenia: normalnyBlok mieszkalny, Ukończony oddany do użytku, Ogrzewanie miejskie, na dachu papa. Własność spółdzielcza własnościowa z kw.Mamy jeszcze 55 mieszkań 2-pokojowych w tej okolicy. Sprawdź na www.metrohouse.pl Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika o nr. licencji 6987. Agent prowadzący Rafał Drożowski tel: +48 668 867 629. WIĘCEJ ZDJĘĆ I PLAN POWIERZCHNI NA WWW.METROHOUSE.PL/1695493
Rodzaj kuchni: Kuchnia zamykana z oknem
Standard: Normalny
Materiał: Cegła
-------------------------------------
Media:
Kanalizacja: jest
Woda: jest
Gaz: jest
Lokalizacja
Kontakt
Wyślij zapytanie
Statystyki ogłoszenia: 16 odsłon ogłoszenia
Sprawdź także oferty nieruchomości:
Prosimy o powołanie się na serwis tuznajdziesz.pl | Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.












