Oferta wynajmu
Opis oferty
Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone w pięknej okolicy Szczecina na Podzamczu niedaleko Zamku. Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi, z których jeden stanowi salon dzienny połączony z aneksem kuchennym, drugi natomiast tworzy piękna, stylowa sypialnia. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Jakość wykończenia oraz elementy artystyczne tworzą niepowtarzalny klimat mieszkania.
Kuchnia w postaci otwartego aneksu kuchennego została wyposażona w lodówkę, piekarnik elektryczny, płytę elektyczną, mikrofalę oraz okap. Łazienka wyposażona w wannę, kabinę prysznicową, bidet połączona jest z toaletą.
W cenę mieszkania wliczone są między innymi TV kablowa, Internet, wszystkie pozostałe media, oraz opłaty licznikowe.
W pobliżu mieszkania znajdują się: restauracje, kino, kawiarnie, teatr, muzea, opera oraz całodobowy parking strzeżony z możliwością wykupu karnetów długoterminowych o niskim abonamencie.
Mieszkanie idealne dla firm jak i osób prywatnych. Ofertę gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
Rodzaj kuchni: ANEKS KUCHENNY
Wyposażenie: TAK
Standard: BARDZO WYSOKI STANDARD
-------------------------------------
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Małgorzata Grzybek, email: malgorzata.grzy...@...pl, tel. 519 753 266 , numer licencji: 147
Lokalizacja
Kontakt
Wyślij zapytanie
Statystyki ogłoszenia: 27 odsłon ogłoszenia
Sprawdź także oferty nieruchomości:
Prosimy o powołanie się na serwis tuznajdziesz.pl | Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.












