Oferta sprzedaży

305 118 ofert nieruchomości
Ostatnia aktualizacja: 27.05.12 godz. 8:02

Mazowieckie, Józefów

ul. Reja

619 000 PLN
Oszacuj koszty zakupu Oszacuj koszty zakupu
Odpis z księgi wieczystej Sprawdź wzory umów
Cena za m2:
5 627 PLN
Powierzchnia m2:
110,00
Liczba pokoi:
5
Piętro:
2
Liczba pięter:
2
Rok budowy:
2002
Numer ogłoszenia:
175/1969/OMS
Ogłoszenie z dnia:
Sty. 10, 2012
Drukuj ogłoszenie Dodaj do porównania Zachowaj ogloszenie Wyślij do znajomego

Opis oferty

Bardzo ładne, 2-poziomowe (II piętro oraz poddasze) mieszkanie o powierzchni 110 m2, usytuowane na kameralnym osiedlu w Józefowie. Budynek z 2002 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Poziom I: salon 26 m2 z kominkiem oraz wyjściem na balkon, zabudowna i widna kuchnia 9,5 m2, pokój 10,5 m2, duży przedpokój, łazienka 5 m2 oraz wc. Poziom II: pokoje 13 m2,13,5 m2 i 18,5 m2, łazienka 7 m2 oraz przedpokój z szafą wnękową. Na podłogach w pokojach panele. Do dyspozycji mieszkańców wózkownia oraz suszarnia. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Doskonałe połączenia komunikacyjne z Warszawą (PKP oraz linie autobusowe), odległość od centrum Józefowa to około 800 m.

Cena do negocjacji! Gorąco polecam i zapraszam do oglądania.

Jolanta Wardzińska
doradca klienta
tel. 515 679 705
e-mail: jolanta.wardzin...@...eu

----TERAZ PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO* ----

*dotyczy wybranych ofert

Agencja Nieruchomości Citihome gwarantuje kompleksową obsługę formalności związanych z obrotem nieruchomościami m. in. przygotowanie umowy przedwstępnej, aktu notarialnego, analizę stanu prawnego.

Rodzaj kuchni: Z OKNEM

Standard: BARDZO WYSOKI STANDARD


-------------------------------------
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Jolanta Wardzińska, email: jolanta.wardzin...@...eu, tel. 515-679-705 , numer licencji: 8920

Lokalizacja

Kontakt

CITIHOME NIERUCHOMOŚCI
Powstańców Warszawy 13
05-400 Otwock
tel: 22 779 21 45
faks: 22 779 51 39
www: citihome.eu

Wyślij zapytanie

Murator Finanse









Statystyki ogłoszenia: 50 odsłon ogłoszenia

Prosimy o powołanie się na serwis tuznajdziesz.pl | Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Dodaj ogłoszenie
TWÓJ PROFIL
PARTNERZY
SONDA

Ceny ofertowe mieszkań różnią się od cen transakcyjnych:





» wyniki Zobacz inne sondy
© Copyright by MURATOR S.A. 2010
Designed by MURATOR Multimedia
Hosted by supermedia