Oferta sprzedaży

305 119 ofert nieruchomości
Ostatnia aktualizacja: 27.05.12 godz. 9:00

Wielkopolskie, Kostrzyn

ul. Kościuszki

220 000 PLN
Oszacuj koszty zakupu Oszacuj koszty zakupu
Odpis z księgi wieczystej Sprawdź wzory umów
Cena za m2:
4 517 PLN
Powierzchnia m2:
48,71
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1
Liczba pięter:
1
Rok budowy:
2002
Forma własności:
własność
Numer ogłoszenia:
1053393
Ogłoszenie z dnia:
Czerwiec 7, 2011
Drukuj ogłoszenie Dodaj do porównania Zachowaj ogloszenie Wyślij do znajomego

Opis oferty

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ POŚREDNIKA PŁACI SPRZEDAJĄCY. Ładne mieszkanie w domu jednorodzinnym o pow. 48m2, w spokojnej dzielnicy Kostrzyna.
Położenie w samym centrum miasta, przy rynku, lecz dom zasłonięty jest kamienicami - niewidoczny dla przechodniów co powoduje że jest to zaciszne miejsce.
Do mieszkania należy ogródek do własnego zagospodarowania.
Dom składa się z zamkniętej kuchni z wyjściem na taras (4m2), sypialnia 8,70m2, pokoju dziennego 18,70m2 oraz łazienki 3,70m2
Możliwość dobudowania dodatkowego piętra - projekt. W ulicy gaz. Można dociągnąć do mieszkania.
Blisko do przedszkola, szkoły, ośrodka zdrowia, parku sklepów oraz komunikacji - PKS 100m oraz PKP 500m.
Idealna propozycja dla rodziny na tzw. "starcie"
Zapraszam do prezentacji.
Alina Melosik
883355897

Główne atuty nieruchomości: Bliskość komunikacji miejskiej, Cicha i spokojna okolica, W pełni wykończony lokal . Dla kogo nieruchomość? dla starszych osób, dla młodej rodziny z dziećmi, dla rodziny ze starszymi dziećmi. Kuchnia zamykana z oknem 8,9 m.kw, na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny, okna na: północ, Sypialnia 8,7 m.kw, na podłodze panele, standard wykończenia: normalny, okna na: północ, Pokój dzienny 18,72 m.kw, na podłodze panele, standard wykończenia: normalny, okna na: wschód, Łazienka 3,7 m.kw, na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny, Garderoba 2,5 m.kw, na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny, Korytarz 5 m.kw, na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny, Wiatrołap 1,2 m.kw, na podłodze terakota, standard wykończenia: normalnyW skład nieruchomości wchodzi też: taras. Dom wielorodzinny, Ukończony oddany do użytku, Ogrzewanie węglowe, na dachu papa. Własność hipoteczna.Mamy jeszcze 2 mieszkania 2-pokojowe w tej okolicy. Sprawdź na www.metrohouse.pl Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika o nr. licencji 6987. Agent prowadzący Alina Zybała-Melosik tel: +48 883 355 897. WIĘCEJ ZDJĘĆ I PLAN POWIERZCHNI NA WWW.METROHOUSE.PL/1053393

Rodzaj kuchni: Kuchnia zamykana z oknem

Standard: Normalny

Materiał: Cegła

-------------------------------------
Media:
Woda: jest
Prąd: jest

Lokalizacja

Kontakt

METROHOUSE & PARTNERZY S.A.
Jeżycka 13a
60-863 Poznań
tel: 61 415 14 30
www: www.metrohouse.pl

Wyślij zapytanie

Murator Finanse









Statystyki ogłoszenia: 45 odsłon ogłoszenia

Prosimy o powołanie się na serwis tuznajdziesz.pl | Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Dodaj ogłoszenie
TWÓJ PROFIL
PARTNERZY
SONDA

Ceny ofertowe mieszkań różnią się od cen transakcyjnych:





» wyniki Zobacz inne sondy
© Copyright by MURATOR S.A. 2010
Designed by MURATOR Multimedia
Hosted by supermedia