Oferta sprzedaży

305 175 ofert nieruchomości
Ostatnia aktualizacja: 27.05.12 godz. 17:41

Pomorskie, Władysławowo

ul. Rozewska

400 000 PLN
Oszacuj koszty zakupu Oszacuj koszty zakupu
Odpis z księgi wieczystej Sprawdź wzory umów
Cena za m2:
10 667 PLN
Powierzchnia m2:
37,50
Liczba pokoi:
2
Piętro:
2
Liczba pięter:
3
Rok budowy:
2009
Rodzaj konstrukcji:
Cegła Nowa
Numer ogłoszenia:
UNI-MS-20504
Ogłoszenie z dnia:
Lis. 10, 2011
Drukuj ogłoszenie Dodaj do porównania Zachowaj ogloszenie Wyślij do znajomego

Opis oferty

::DODATKOWY OPIS |

Na sprzedaż dwa komfortowe, luksusowe apartamenty nad morzem - Jastrzębia Góra - przy ul. Rozewskiej.

Powierzchnia 37,5 mkw.

Dzięki dogodnej lokalizacji w samym centrum Jastrzębiej Góry, zaledwie 50 metrów od plaży, spędzą Państwo niezapomniany urlop w tym malowniczym zakątku położonym tuż nad brzegiem morza.

Lokale są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób aktywnych, grupy znajomych czy rodzin z dziećmi pragnących wypoczywać nad morzem.

Doskonałe na krótkoterminowe wynajmy przez cały rok.

Apartamenty składają się z przestronnego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennych, osobnej dwuosobowej sypialni oraz łazienki z prysznicem. Apartamenty przeznaczone są dla 2 do 4 osób. Zarówno z salonu jak i z sypialni można wyjść na słoneczny balkon. Salon wyposażony jest w rozkładaną sofę, przeznaczoną do wypoczynku dla dwóch osób. Dodatkowe wyposażenie salonu to: stół z czterema krzesłami, TV LCD z telewizją cyfrową, szafki na rzeczy osobiste. Wyposażenie kuchni: indukcyjna płyta grzewcza, lodówko - zamrażalka, czajnik bezprzewodowy, pełen komplet naczyń.

Dodatkowe wyposażenie apartamentów: komplet pościeli i ręczników, deska do prasowania i żelazko, odkurzacz, komplet wypoczynkowy na balkonie, akcesoria plażowe (parawan i leżaki), szafa i komoda.

Do lokali przynależą miejsca parkingowe na zamykanej, prywatnej posesji płatne dodatkowo 10 000PLN

Jastrzębia Góra to znana i modna nadmorska miejscowość wypoczynkowa. Dzięki malowniczej lokalizacji na koronie wysokiego klifowego wybrzeża oraz bezpośredniemu położeniu nad brzegiem Morza Bałtyckiego jest to idealne miejsce do spędzenia urlopu nad morzem. Gwałtowny i dynamiczny rozwój letniska, spowodował że Jastrzębia Góra stała się modnym i obowiązkowym miejscem nad polskim wybrzeżem. Urok letniej miejscowości, będącej najdalej na północ wysuniętym obszarem kraju, każdego roku przyciąga całą rzesze miłośników wakacji nad morzem. Liczne walory przyrodnicze, piaszczyste, choć czasami wąskie plażę, wysoki klif powodują, że Jastrzębia Góra posiada idealne warunki do uprawiania turystyki wypoczynkowej. Położenie w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego niewątpliwie znacząco podnosi atrakcyjność tego miejsca. Jastrzębia Góra ta także fantastyczne miejsce stanowiące idealną bazę wypadową w inne zakątki regionu.

Oferta godna uwagi, zapraszam do prezentacji lokali,

cena: 400 000PLN
|
Teren wokół budynku ogrodzony,
::LINK DO STRONY |
http://www.universalproperty.pl/oferta.aspx?id=326385

::KONTAKT DO AGENTA |
Michał Kielan |
+48 (0) 515 075 853 |
m.kie...@...pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Kielan (licencja nr: 11851)

|
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Kontakt: Michał Kielan, email: m.kie...@...pl, telefon komórkowy: +48-(0)-515-075-853

Rodzaj kuchni: aneks kuchenny - połączony z jadalnią

Lokalizacja

Kontakt

UNIVERSAL PROPERTY
Karola Dickensa 27/63
02-382 Warszawa
tel: 22 398 43 17, 793 102 029
faks: 22 398 43 18
www: universalproperty.pl

Wyślij zapytanie

Murator Finanse









Statystyki ogłoszenia: 32 odsłon ogłoszenia

Prosimy o powołanie się na serwis tuznajdziesz.pl | Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Dodaj ogłoszenie
TWÓJ PROFIL
PARTNERZY
SONDA

Ceny ofertowe mieszkań różnią się od cen transakcyjnych:





» wyniki Zobacz inne sondy
© Copyright by MURATOR S.A. 2010
Designed by MURATOR Multimedia
Hosted by supermedia