Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Witamy w Pomocy serwisu www.tuznajdziesz.pl
Znajdziesz tu informacje na temat zawartości serwisu i praktyczne wskazówki, jak się po nim poruszać.

Co znajdziesz w serwisie www.tuznajdziesz.pl

Ogromną bazę ogłoszeń sprzedaży/wynajmu nieruchomości, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Zaznaczamy jednak, że prezentowane przez nas oferty mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa. Informacje uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających i firm z nami współpracujących. Zamieszone zdjęcia, filmy i teksty są objęte ochroną praw autorskich, dlatego kopiowanie ich bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i wiąże się z odpowiedzialnością karną.

Bogatą bazę informacji o wszystkim, co dotyczy kupna, wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Ponadto proponujemy porady ekspertów, a także raporty na temat aktualnych cen nieruchomości. 

Aktualności – w tym miejscu znajdziesz informacje o nowych inwestycjach, ważnych wydarzeniach na rynku i promocjach dla klientów, organizowanych przez agencje i deweloperów.
Przejrzysty podział na bloki tematyczne, ułatwiający poruszanie się po serwisie i szybkie dotarcie do poszukiwanej informacji. Obejmuje on następujące działy: Inwestycje deweloperów, Oferty sprzedaży, Oferty wynajmu, Kredyty, Projekty domów, Muratordom.

Inwestycje deweloperów – znajdziesz tutaj prezentacje inwestycji, realizowanych aktualnie przez deweloperów. Wyszukiwarka słuzy do wyszukania ofert sprzedaży z rynku pierwotnego. Znajdują się tu także prezentacje deweloperów.
Oferty sprzedaży – to bogata baza ofert sprzedaży mieszkań, domów, działek i nieruchomości komercyjnych, pochodzących z biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, od deweloperów oraz osób indywidualnych. Znajdują się tu również prezentacje biur nieruchomości.
Oferty wynajmu – miejsce, w którym prezentujemy oferty wynajmu mieszkań, domów i garaży, oraz ogłoszenia dzierżawy działek, pochodzące zarówno od agencji, jak i osób prywatnych. W przypadku tych pierwszych do każdego ogłoszenia jest dołączona prezentacja firmy.
Kredyty – kompleksowa informacja o kredytach na zakup mieszkania, działki lub budowę domu. Niezależni doradcy kredytowi bezpłatnie pomogą Ci przebrnąć przez procedurę kredytową od pierwszego spotkania, aż po uruchomienie kredytu.

Jak skorzystać z wyszukiwarki prostej i zaawansowanej?

Wszystkim Użytkownikom naszego serwisu oferujemy bezpłatnie możliwość przeszukiwania ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości zgromadzonych w tuznajdziesz.pl. Interesujące Cię ogłoszenie znajdziesz przez przyjazną i wygodną w obsłudze wyszukiwarkę ogłoszeń. Dzięki niej w prosty sposób wyszukasz aktualne ogłoszenia, znajdziesz także konkretnego dewelopera lub biuro nieruchomości. Proponujemy dwa sposoby wyszukiwania - prosty i zaawansowany.

Co to jest wyszukiwanie proste?

Wyszukiwarka umożliwia odnalezienie dowolnego ogłoszenia z rynku pierwotnego lub wtórnego zawartego w bazie serwisu www.tuznajdziesz.pl. Aby wyszukać interesującą Cię ofertę, powinieneś zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać poszukiwane kryteria.

Co to jest wyszukiwanie zaawansowane?

Wyszukiwanie zaawansowane umożliwia zawężenie pola poszukiwań i podanie bardziej szczegółowych kryteriów, takich jak: piętro, liczba pięter w budynku, rok budowy, forma własności - w przypadku mieszkań. Poszukiwanie domu można zawęzić, podając dodatkowo rodzaj zabudowy i powierzchnię działki, garażu - konstrukcję, a działki - rodzaj, dojazd, media.

Jak zamówić odpis z księgi wieczystej?

W polu Odpis z księgi wieczystej możesz zamówić odpis z księgi wieczystej. Wystarczy tylko, że podasz numer księgi wieczystej, z której odpis ma być wydany, a dokument otrzymasz pocztą już następnego dnia.

Jak wycenić mieszkanie?

Zanim dodasz ofertę sprzedaży mieszkania, możesz w prosty sposób wycenić je on-line. Aby sprawdzić, ile może kosztować Twoja nieruchomość, wystarczy, że w specjalny formularz wpiszesz wymagane dane. Wynik uzyskujesz już po kilku minutach.

Do czego służy Twoje konto?

Twoje konto, tzw. schowek służy do gromadzenia ogłoszeń, informacji o deweloperach i agencjach oraz artykułów, które zamierzasz w przyszłości przeczytać lub przesłać znajomym. Umieszczone w schowku pliki, zostaną zapamiętane, co w przyszłości pozwoli Ci zaoszczędzić czas na ponowne ich wyszukiwanie. Aby z niego skorzystać, trzeba się zarejestrować.

Jak zarejestrować się w serwisie www.tuznajdziesz.pl?

Aby się zarejestrować, należy przejść do strony Rejestracja (link Zarejestruj się w górnej części strony głównej) i tam założyć swoje konto.

Jak zalogować się do serwisu www.tuznajdziesz.pl?

Po zarejestrowaniu się w serwisie, w oknie Twoje konto należy wprowadzić swój login i hasło.

W jaki sposób polecić informacje znajomym?

Jeśli uznałeś, że oferta znaleziona w naszym serwisie lub nasze artykuły są godne polecenia, kliknij link „Wyślij do znajomego” znajdujący się pod prezentacją każdego ogłoszenia. Otworzy się formularz, do którego będziesz mógł wpisać adres e-mail Znajomego oraz własny, a także dodać swój komentarz.
Po kliknięciu przycisku „Wyślij” Twoja wiadomość zostanie wysłana pod wskazany adres.

Jak działa kanał RSS?

Dzięki usłudze kanał RSS możesz codziennie otrzymywać informacje o tym, że w serwisie pojawiły się ogłoszenia lub artykuły odpowiadające wcześniej określonym przez Ciebie kryteriom.