Miesięcznik Murator ONLINE

logowanie
szukaj

ALPOL GIPS Sp. z o.o.

Wpis
ALPOL GIPS Sp. z o.o.
adres i telefon:
Fidor
26-200 Końskie
tel: 41 372 11 10-12 (Dział Obsługi Klienta) tel: 41 372 11 22 (Doradztwo Techniczne) faks: 41 372 11 13-14
Przedstawiciel Handlowy - Region Zachodniopomorski
Robert Jóźwicki

tel: 48 728 459 034

r.jozwicki@alpol.pl

Przedstawiciel Handlowy - Region Pomorski
Maciej Juchniewicz

tel: 48 600 320 407

m.juchniewicz@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Pomorski
Adrian Trzonek

tel: 48 666 811 027

a.trzonek@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Lubuski
Andrzej Majewski

tel: 48 668 024 853

a.majewski@alpol.pl

Przedstawiciel Handlowy - Region Wielkopolski
Jarosław Kryg

tel: 48 600 851 091

j.kryg@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Wielkopolski
Mirosław Wierzbiński

tel: 48 600 320 403

m.wierzbinski@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Kujawsko-pomorski
Rafał Skalinski

tel: 48 728 873 034

r.skalinski@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Warmińsko-mazurski
Grzegorz Piaskowski

tel: 48 668 024 854

g.piaskowski@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Łódzki
Tomasz Graczyk

tel: 48 728 871 960

t.graczyk@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Łódzki
Jarosław Kwiatkowski

tel: 48 668 024 855

j.kwiatkowski@alpol.pl

Przedstawiciel Handlowy - Region Mazowiecki
Mariusz Koszewski

tel: 48 602 152 458

m.koszewski@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Mazowiecki
Piotr Samulik

tel: 48 606 958 352

p.samulik@alpol.pl

Kierownik Sprzedaży Regionu Mazowieckiego
Henryk Rębisz

tel: 48 728 873 035

h.rebisz@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Północno - Wschodni
Marek Andrzejuk

tel: 48 660 738 798

m.andrzejuk@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Lubelski
Dariusz Tomaka

tel: 48 728 873 037

d.tomaka@alpol.pl

Przedstawiciel Handlowy - Region Świętokrzyski
Artur Siwek

tel: 48 606 958 290

a.siwek@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Świętokrzyski
Tadeusz Miszczyk

tel: 48 600 320 401

t.miszczyk@alpol.pl

Przedstawiciel Handlowy - Region Podkarpacki
Adam Biały

tel: 48 606 958 348

a.bialy@alpol.pl

Przedstawiciel Handlowy - Region Małopolski
Tomasz Kędra

tel: 48 668 024 857

t.kedra@alpol.pl

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Małopolski
Janusz Mączka

tel: 48 606 958 289

j.maczka@alpol.pl