Miesięcznik Murator ONLINE

logowanie
szukaj

SALAG Sp. z o.o.

Wpis
SALAG Sp. z o.o.
adres i telefon:
ul. Szafirowa 5
16-400 Suwałki
tel: 87 565 42 22 faks: 87 565 42 42 www: www.salag.com
Hurt–Detal
AMAROL-PLAST s.c.

Kolonia Lesiów 20

Jastrzębia

tel: 0486106551

amarol@amarol.com.pl

Dystrybutorzy
EKODOM-GAJEK

Rusałka 10

LUBLIN

tel: 0817407810

info@gajek.com.pl

Dystrybutorzy
SPECJALISTA sp. z o.o.

Czechowicka 6

Pyskowice

tel: 0323326781

specjalista@specjalista.net.pl

Hurt–Detal
FARBEX

Pułtuska 63

Ciechanów

tel: 0236734613

farbex@farbex.com.pl

Dystrybutorzy
Centrum Budowlane PH Koszewski Eugeniusz i Wspólnicy s.j.

Tytoniowa 8

Augustów

tel: 0876433630

koszewscy@post.pl

Hurt–Detal
LUXFLOOR FH

Drogowców 1

Reda

tel: 0587780207

luxfloor@poczta.onet.pl

Hurt–Detal
Hurtowe Składy Wielobranżowe Henryk Noga i Synowie

Piłsudskiego 62A

Nysa

tel: 0774310914

nogawojciech@interia.pl

Markety – teren całego kraju
Castorama sp. z o.o.

castorama@castorama.pl

Sieć sprzedaży – teren całego kraju
DDD DOBRE DLA DOMU

biuro@brww.pl

Markety – teren całego kraju
Praktiker Polska

praktiker@praktiker.pl

Sieć sprzedaży – teren całego kraju
Fachowiec

fachowiec@fachowiec.pl

Markety – teren całego kraju
Saint-Gobain

saint-gobain@saint-gobain.com

Markety – teren całego kraju
Carpetright Polska

carpetright@carpetright.co.uk

Dystrybutorzy
FIMAL PSB sp. z o.o.

Bałtycka 3

Słupsk

tel: 0598483150

fimal@fimal.pl

Hurt–Detal
CHATA Żukowski, Puchalski, Żynda s.j.

Szpitalna 1A

Suwałki

tel: 0875667033

biuro@chata.suwalki.pl

Dystrybutorzy
Multi-Form II sp. z o.o.

Fabryczna 11

Tychy

tel: 0323291184

biuro@multiform.pl

Hurt–Detal
Aikon

Słotwina 59C

Świdnica

tel: 0748516342

aikon@ftp.pl

Hurt–Detal
POSADOWSKI Materiały Budowlane

Sprzymierzeńców 5

Złotoryja

tel: 0768783564

eposadowski@wp.pl

Hurt–Detal
STOŃ

Pawła 23

Ruda Śląska

tel: 0323447777

ston@op.pl